Social Blue (2.5.6) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
