Social Blue (2.5.8) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: by
eo: de

en: Header top
eo: Kaplinia supro
