Social Blue (2.5.8) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Language
hu: Nyelv

en: Read more
hu: Tovább

en: Tags
hu: Címkék

en: unpublished
hu: rejtett

en: Message
hu: Üzenet

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Private message
hu: Személyes üzenet

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Invite
hu: Meghívó

en: Share this page
hu: Oldal megosztása

en: Style
hu: Stílus

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: by
hu: -

en: 1 member | @count members
hu[0]: 1 tag
hu[1]: @count tag

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: comment | comments
hu[0]: hozzászólás
hu[1]: hozzászólások

en: Member
hu: Tag

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Following
hu: Követés

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Add images
hu: Új képek

en: topic | topics
hu[0]: téma
hu[1]: témák
