Social Blue (2.5.8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
