Social Blue (2.5.8) - en to pt translation catalogue (36 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Language
pt: Idioma

en: Read more
pt: Leia mais

en: unpublished
pt: não publicado

en: Message
pt: Mensagem

en: Font
pt: Fonte

en: Default
pt: Padrão

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Edit group
pt: Editar grupo

en: Hidden
pt: Oculto

en: Invite
pt: Convidar

en: Style
pt: Estilo

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: by
pt: escrito por

en: 1 member | @count members
pt[0]: 1 membro
pt[1]: @count membros

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Interests
pt: Interesses

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: Member
pt: Membro

en: Fonts
pt: Fontes

en: Primary color
pt: Cores primárias

en: Created on
pt: Criado em

en: Header top
pt: Topo do cabeçalho

en: Author name
pt: Nome do autor

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Accent color
pt: Cor de destaque
