Social Blue (2.5.8) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Tags
sk: Značky

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Message
sk: Správa

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Private message
sk: Súkromná správa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Style
sk: Štýl

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: by
sk: napísal

en: 1 member | @count members
sk[0]: žiadny člen
sk[1]: 1 člen
sk[2]: @count členov

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Member
sk: Člen

en: Fonts
sk: Písma

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Author name
sk: Meno autora
