Social Blue (2.5.9) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Author name
ht: Non otè a
