Social Blue (2.5.9) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Tags
pl: Tagi

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Message
pl: Wiadomość

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Private message
pl: Wiadomość prywatna

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Invite
pl: Zaproś

en: Style
pl: Styl

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: by
pl: dodany przez

en: 1 member | @count members
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Created on
pl: Utworzono

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Secondary navigation
pl: Drugorzędna nawigacja

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: One line
pl: Jedna linia
