Social Blue (2.6.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Message
ca: Missatge

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Hidden
ca: Ocult

en: Style
ca: Estil

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: by
ca: per

en: 1 member | @count members
ca[0]: 1 membre
ca[1]: @count membres

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Member
ca: Membre

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Author name
ca: Nom de l'autor
