Social Blue (2.6.1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Content
id: Konten

en: Group
id: Grup

en: Language
id: Bahasa

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Tags
id: Tag

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Message
id: Pesan

en: Font
id: fonta

en: Default
id: Bawaan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Edit group
id: Ubah grup

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Share this page
id: Bagikan halaman ini

en: Style
id: Gaya

en: Link color
id: Warna tautan

en: by
id: oleh

en: Edit profile
id: Edit profil

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Content bottom
id: konten bawah

en: Header top
id: Atas header

en: Author name
id: Nama penulis

en: Add images
id: Tambah gambar
