Social Blue (2.6.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Tags
ka: ტეგები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Hidden
ka: დამალული

en: Style
ka: სტილი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: by
ka: ავტორი
