Social Blue (2.6.4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Header top
am: ራስጌ እላይ
