Social Blue (2.6.4) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: Tags
nl: Labels

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Message
nl: Bericht

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Private message
nl: Privébericht

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Share this page
nl: Deel deze pagina

en: Style
nl: Stijl

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: by
nl: door

en: 1 member | @count members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: @count leden

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Interests
nl: Interesses

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Member
nl: Lid

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: View album
nl: Bekijk album

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Border radius
nl: Randradius

en: Following
nl: Volgend

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: topic | topics
nl[0]: onderwerp
nl[1]: onderwerpen

en: Event location
nl: Evenementlocatie

en: Profile tags
nl: Profiellabels

en: Total amount of comments
nl: Totaalaantal reacties

en: Accent color
nl: Accentkleur

en: Closed group
nl: Besloten groep
