Social Blue (2.6.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Language
ur: زبان

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Tags
ur: ٹیگز

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Message
ur: پیغام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
