Social Blue (2.6.5) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Language
bs: Jezik

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Tags
bs: Tagovi

en: Message
bs: Poruka

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Address
bs: Adresa

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Style
bs: Stil

en: Link color
bs: Boja linka

en: by
bs: od

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja
