Social Blue (2.6.6) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Message
fa: پیام

en: Font
fa: فونت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Private message
fa: پیام خصوصی

en: Hidden
fa: پنهان

en: Style
fa: سبک

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: by
fa: توسط

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Interests
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Following
fa: دنبال شده

en: Header top
fa: بالای سربرگ
