Social Blue (2.6.6) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Language
fi: Kieli

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Message
fi: Viesti

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Private message
fi: Yksityisviesti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Style
fi: Tyyli

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Member
fi: Jäsen

en: Fonts
fi: Fontit

en: Created on
fi: Luotu

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Add images
fi: Lisää kuvia

en: Accent color
fi: Korostusväri
