Social Blue (2.6.6) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
