Socializer (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Other
he: אחר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: LinkedIn
he: לינקדין
