Socializer (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander
