Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Other
ar: آخر

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
