Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Other
ast: Otru
