Socializer (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Weight for @title
be: Вага для @title
