Socializer (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Target
cs: Cíl

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
