Socializer (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Other
cy: Arall
