Socializer (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Other
is: Annað

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
