Socializer (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Other
hu: Egyéb

en: Target
hu: Cél

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)
