Socializer (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Weight for @title
id: Bobot @title
