Socializer (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Other
kk: Басқа
