Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
