Socializer (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत
