Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
