Socializer (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс
