Socializer (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Target
pl: Cel

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: New window (_blank)
pl: Nowe okno (_blank)

en: Same window (_self)
pl: To samo okno (_self)
