Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Other
ps: نور

en: Target
ps: موخه
