Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Other
ro: Altele

en: Target
ro: Țintă

en: Network
ro: Rețea

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
