Socializer (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Target
ru: Цель

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: New window (_blank)
ru: Новое окно (_blank)

en: Same window (_self)
ru: Текущее окно (_self)
