Socializer (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Target
tr: Hedef

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
