Socializer (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər

en: Target
az: Hədəf
