Socializer (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Target
el: Στόχος

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
