Socializer (2.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Other
eo: Alia
