Socializer (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea
