Socializer (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Remove
fil: Tanggalin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan
