Socializer (2.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Save
hr: Spremi

en: Other
hr: Ostalo

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
