Socializer (2.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Target
ja: ターゲット

en: Network
ja: ネットワーク

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
