Socializer (2.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
