Socializer (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
