Socializer (2.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre
