Socializer (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Target
sk: Cieľ

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
