Socializer (2.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
